Konkurs: „Countless Names of Love” w ramach „Love Rhymes Festival” w ULT w Świeciu

Dnia 18.05.2018 r. w Kameralnej Przestrzeni Widowiskowej Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu odbył się koncert w ramach Love Rhymes Festival –  „Countless names of love „. Na koncercie wystąpili studenci Uczelni Lingwistyczno- Technicznej w Świeciu, m.in Tomasz Jarmołkiewicz wraz z swoimi podopiecznymi: Patrycją Rutkowską, Patrycją Seehaber, Melisą Szulerecką, i Marcinem Machelą. W koncercie udział wzięli także uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu: Julia Kocyła i Mateusz Tyburzec a także goście specjalni z Kazachstanu: Botakoz Aubakirova i Meruyet Razbakova. Celem konkursu było stworzenie uczniom i studentom języka angielskiego szansy kreatywnego wykorzystania nabytej wiedzy i umiejętności, promowanie języka angielskiego jako medium wyrażania emocji oraz nagrodzenie talentów literackich wśród osób uczących się języka angielskiego. Uczestnicy konkursu zgodnie z regulaminem mieli za zadanie stworzenie wierszowanego utworu literackiego o tematyce miłosnej. Utwór mógł być rymowany -wiersz lub piosenka, napisany w języku angielskim.
Organizatorami Konkursu byli Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Świeciu, Samorząd Studencki ULT w Świeciu oraz Koło Naukowe „Open Mind” przy ULT w Świeciu. Koncert odbył się pod Patronatem Urzędu Miasta  oraz Starostwa Powiatowego w Świeciu.