Warsztaty z poliglotą Konradem Jerzakiem vel Doboszem

25 czerwca br. Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Przasnyszu miała zaszczyt gościć polskiego poliglotę Konrada Jerzaka vel Dobosza, autora książki „Sekrety poliglotów” i organizatora warsztatów językowych w całej Polsce. W zajęciach uczestniczyli nauczyciele Uczelni Lingwistyczno-Technicznej w Przasnysz, nauczyciele Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 5, dla których Konrad Jerzak vel Dobosz przeprowadził warsztaty na temat Sekret sukcesu w nauce języków obcych i nie tylko.

W programie warsztatów zostały poruszone następujące zagadnienia:

1. Cztery klucze do nauki języków obcych i nie tylko.
  2. Jak wybrać materiał do nauki języków obcych obcych ?
  3. Jak znaleźć czas na naukę w świecie social mediów ?
  4. Jak wyrobić w sobie regularność uczenia się z mądrym wykorzystaniem technik informacyjnych ?
  5. Metoda 5 kroków.
  6. Jak przełamać barierę mówienia z ludźmi przez Internet ?
  7. Jak pokonać problemy uzależnienia od Internetu i innych technologii ?

Od godziny 18.00 Pan Konrad Jerzak vel Dobosz poprowadził wykład dla studentów i mieszkańców Przasnysza i okolic na temat Jak uczyć się języków ? Uczestnicy mieli możliwość dofinansowania kosztów leczenia dla chorego chłopca.