KONCERT RODZINY KACZMARKÓW w PRZASNYSZU!!

Uczelnia Lingwistyczno- Techniczna w Przasnyszu w dniu 22 kwietnia 2018 r. zorganizowała KONCERT ŚPIEWAJĄCEJ RODZINY KACZMARKÓW !

Kilkaset osób wysłuchało najpiękniejszych arii operetkowych i pieśni w wykonaniu rodziny Kaczmarków, która wystąpiła w niedzielę (22 kwietnia 2018 r.) w Kościele Ojców Pasjonistów w Przasnyszu. W koncercie zatytułowanym „Najpiękniejsze melodie świata” wystąpili: Iwona Kaczmarek (sopran), Piotr Kaczmarek (tenor), Adam Kaczmarek (tenor), Wojciech Kaczmarek (baryton).

Rodzina  regularnie występuje na koncernach w filharmoniach na terenie całego kraju, na organizowanych  koncertach  przez włodarzy miast, domy kultury jak również przez władze państwowe i kościelne. Zespół śpiewa utwory muzyczne najbardziej znanych i lubianych operetek i musicali, muzykę filmową, pieśni patriotyczne, włoskie, hiszpańskie oraz bierze udział w koncertach specjalnych. Na koncertach gromadzą się tłumy wielbicieli.

-Piotr Kaczmarek w 2000 roku ukończył Akademię Muzyczną w Łodzi. Studiował na wydziale wokalno-aktorskim. Dalszą edukację podjął u światowej sławy tenora Kałudi Kałudowa. Przez dwa sezony był pierwszym tenorem Teatru Muzycznego w Łodzi. Od 2000 roku współpracuje jako pierwszy tenor z Reprezentacyjnym Zespołem Artystycznym Wojska Polskiego w Warszawie.

Iwona Kaczmarek, absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi. Studiowała na wydziale wokalno – aktorskim. Już w czasie studiów podjęła współpracę z Filharmonią Łódzką. Studia podyplomowe odbyła pod kierunkiem wybitnego tenora Kałudi Kałudowa znanego na świecie śpiewaka operowego. Od 2006 r. współpracuje z Teatrem Wielkim w Łodzi. Debiutowała w partii tytułowej opery G. Verdiego Aida.

Adam Kaczmarek – tenor rodził się 9 lutego 2003 r. Już od najmłodszych lat próbował naśladować swoich rodziców, którzy są znanymi w Kraju i poza jego granicami śpiewakami operowymi. Śpiewa piosenki zarówno z repertuaru klasycznego jak i estradowego. W programie telewizyjnym „Mam talent” odniósł niebywały sukces. W 2016 roku podjął współpracę ze znanym w Polsce i świecie tenorem Bogusławem Morką, z którym często koncertuje.

Wojtek Kaczmarek – baryton rodził się 25 lutego 1999 r. Pochodzi z muzycznej rodziny. Muzyka jest w jego życiu od urodzenia. Swoją muzyczną karierę rozpoczął już w przedszkolu. Po mutacji dysponuje przepięknym głosem – barytonem. Śpiewa piosenki zarówno z repertuaru klasycznego jak i estradowego. Ma wiele scenicznych sukcesów. Jego scenicznym idolem jest Pan Artur Ruciński – baryton, światowej sławy śpiewak operowy. W programie telewizyjnym „Mam talent” odniósł niebywały sukces. W styczniu br. nagrał wspólnie z bratem Adamem debiutancką płytę „Marzenia się spełniają”.

Organizatorem koncertu była Uczelnia Lingwistyczno – Techniczna w Przasnyszu.